GT 70 S Aluminium Ramen en Aluminium Deuren
Product Beelden




Detail_GT70Sstaallook

Detail_GT70S

SocVerzbank_GT70S

Vlissingen_GT70S

Vlissingendetail_GT70S

Essent_GT70S

Raamsdonkveer_GT70S
Product Specificatie
GT 70 S Klassiek uiterlijk, modern comfort
De GT 70 S maakt onderdeel uit van de modulaire aluminium raam- en deursystemen RT 52, RT 62 en RT 72. Het aluminium raamsysteem GT 70 S is vooral herkenbaar aan de slanke uistraling,dankzij een aanzichtbreedte van naar 39 mm. Hierdoor is de GT 70 S zeer geschikt voor staalrenovatie. Uiteraard wordt het systeem ook regelmatig toegepast in nieuwbouwprojecten.Woningen en bedrijfspanden die aan een renovatiebeurt toe zijn worden vaak gekenmerkt door slanke, stalen kozijnen. Deze kozijnen geven de panden een karakteristieke uistraling, maar brengen nadrukkelijke beperkingen met zich mee voor wat betreft de isolatiewaarde. Alcoa Architectuursystemen heeft echter de oplossing in huis, het GT 70 S raamsysteem. Dit systeem biedt dezelfde uitstraling, maar met de isolatiewaarde, functionaliteit en duurzaamheid die bij een hedendaags aluminium systeem past.
Het systeemprofiel van de GT 70 S serie kan onzichtbaar de plaats innemen van de voorheen gebruikte materialen, niet alleen staal maar ook hout en kunststof kunnen door aluminium worden vervangen. Met alle positieve eigenschappen van dien. Het authentieke karakter van het gebouw wordt niet aangetast, een verhoogde inbraakwerendheid en brandwerendheid wordt mogelijk gemaakt en onderhoud is voortaan praktisch niet meer nodig.
Uitvoeringen:

Systeem prestaties:
• Geluidsisolatie Rw tot 46 dB
• Thermische isolatie volgens NEN-EN 10077-2:
RT 52 Uf vanaf 2,8 W/m²K
RT 62 Uf vanaf 2,4 W/m²K
RT 72 Uf vanaf 1,9 W/m²K
RT 72 HI+ Uf vanaf 1,4 W/m²K
• Inbraakwerendheid: NEN 5096 klasse 2 t.b.v. Politiekeurmerk VeiligWonen®
• Brandwerendheid: EW-30 en EW-60.
• Wind- en waterdichtheid tot 650 Pa (afhankelijk van variant)
Systeem eigenschappen:
• Kozijndiepte 52 – 62 – 72 mm
• Aanzichtbreedte 39 mm
• Glasdikte vanaf 4 t/m 36 mm
• Binnen en buiten in kleur naar wens
• Doorlopende beglazing- en dichtingrubbers
• 3-Kamer systeem
• Symmetrische profielen
• Verborgen waterafvoer
• Modulair systeem
• Komo systeemattest
Voor verdere vragen en/of behoefte aan projectgerichte adviezen, verzoeken wij u vriendelijk contact met ons op te nemen.
Klik op de link hieronder voor het downloaden van gedetailleerde informatie over onze producten.
